Resocijalizacija

resocijalizacija_sanPatrigano_split1Resocijalizacija liječenih ovisnika“ –  je dugogodišnji projekt resocijalizacije povratnika iz San Patrignana i drugih terapijskih zajednica, ovisnika koji se pridržavaju propisanog načina liječenja kao i bivšim ovisnicima putem pružanja psihosocijalne podrške . Cilj ovoga projekta je prihvat, praćenje i psihosocijalna podrška povratnicima nakon višegodišnjeg rehabilitacijskog programa. Projekt omogućava informiranost i kontakate s poduzetnicima i tvrtkama u svrhu zapošljavanja povratnika, savjetovanje kod pravne pomoći, zdravstveno-socijalnog osiguranja, edukaciju i obuku rada na računalu, kvalitetno provođenje slobodnog vremena, volontiranje povratnika i aktivno sudjelovanje u projektima udruge, uključivanje povratnika u društvenu zajednicu i konstantno pružanje podrške i razumjevanja za povratnike i članove njihovih obitelji.